Mini nożyce CCU – zalety

Mini nożyce CCU od Holmatro to jeden ze sprzętów rekomendowanych w profesjonalnym ratownictwie. Są przede wszystkim podręczne, wydajne i nie stanowią dodatkowego obciążenia dla ratownika. Zasilanie akumulatorowe sprawia, że z mini nożycami CCU można dotrzeć w każde miejsce i nie ma potrzeby podłączania dodatkowych przewodów zasilających. Sprawdź największe zalety tego sprzętu ratowniczego i dowiedz się, dlaczego warto go nabyć.

Czym są mini nożyce CCU?

Jak sama nazwa wskazuje, są to małe nożyce ręczne. Wykorzystywane są do przecinania różnych elementów konstrukcji aut lub maszyn, w tym m.in. kierownic, pedałów samochodowych, prętów zbrojeniowych, łańcuchów i ogrodzeń. Dzięki nim można szybciej utorować sobie drogę do osób poszkodowanych w wypadkach i zwiększyć skuteczność misji ratunkowej. Sprzęt zasilany jest akumulatorowo, dzięki czemu nie wymaga pompy i węży. Bezemisyjne działanie pozwala na wykorzystywanie mini nożyc CCU również w pomieszczeniach zamkniętych i trudno dostępnych.

Główne zalety mini nożyc CCU od Holmatro

Sprzęt ratowniczy Holmatro ma wiele zalet. Przede wszystkim to wysokiej jakości produkty, które powstają z wytrzymałych i niezawodnych komponentów. Przekłada się to na wygodę, bezpieczeństwo i skuteczność pracy zespołów ratowniczych. Mini nożyce Holmatro CCU posiadają zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu można dotrzeć z nimi nawet w odległe miejsca. Są gotowe do użycia i gwarantują szybką pracę. Właśnie dlatego powinny znajdować się na wyposażeniu zespołu ratowniczego. Pozostają bezpieczne w użyciu, oszczędzają miejsce, czas pracy, a także redukują wagę całego zestawu.

Rozwiązanie to ma pochyloną szczękę tnącą, co zwiększa swobodę i dokładność pracy ratownika, również w przypadku trudno dostępnych miejsc (np. pedały samochodu). Wskaźnik naładowania baterii pozwala na kontrolę stanu akumulatora (w zestawie są dwa). Pełne naładowanie pozwala nawet do 70 cięć.

Dodatkowe funkcje

Ponadto wyposażone są w dodatkowe funkcjonalności, w tym m.in.:

  • zintegrowane oświetlenie LED;
  • technologię i-Bolt;
  • tryb Start-Stop;
  • zmianę regulacji prędkości;
  • suwak sterujący.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną mini nożyc CCU od Holmatro. Jako Delta Service stawiamy tylko na sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Takie właśnie są produkty od tego holenderskiego producenta.