Delta Service

deltaservice logo light - O firmie

Lokalizacja

Zielonka, ul. Marecka 66 A

O firmie

Delta Service powstała w Warszawie w 1984 roku jako przedstawicielstwo i serwis techniczny narzędzi ratowniczych Holmatro. Dynamiczny rozwój firmy związany był z rozwojem rynku ratowniczego w naszym kraju. Przed firmami o tym profilu stawiane były coraz większe wymagania ze strony klientów. Naturalną tego konsekwencją było w 1992 r. przeniesienie firmy do nowego obiektu w Zielonce koło Warszawy. Nowa siedziba zapewniła wspaniałe warunki biurowe, serwisowe, szkoleniowe i magazynowe.

Od 2004 roku posiadamy certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2015

Posiadamy certyfikat AQAP 2110:2016

Oferta

W swojej ofercie Delta Service posiada szeroką gamę sprzętu i urządzeń ratownictwa technicznego, chemicznego, ochrony środowiska oraz sprzętu i wyposażenia pożarniczego. Silną pozycją są detektory gazów toksycznych i wybuchowych firmy Industrial Scientific Corporation. Współpracujemy z markowymi firmami mogącymi się szczycić wieloletnią tradycją i renomą w świecie ratowniczym. Większość producentów posiada certyfikaty jakości ISO 9001 oraz wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

Szkolenia

Nasz personel przechodzi okresowe szkolenia u producentów, i w ten sposób bardzo szybko przenosimy na nasz rynek nowe rozwiązania i tendencje rozwojowe z dziedziny ratownictwa i bezpieczeństwa. Prowadzimy również szkolenia w zakresie konserwacji i obsługi zakupionych urządzeń. Z urządzeniami można zapoznać się w sali wystawowej, gdzie nasi handlowcy chętnie służą radą i swym doświadczeniem.

Serwis

Urządzenia zakupione w naszej firmie mają zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany przez własny dział serwisowy. Własne zaplecze logistyczne zapewnia szybkie i terminowe dostawy. Staramy się sprostać wymaganiom rynku i naszych klientów.