Nowa wersja systemu stabilizacji OmniShore od Holmatro – główne zalety

System podpór OmniShore od firmy Holmatro pozwala na wykonywanie pracy ratowników w bezpieczny i szybki sposób. Wykorzystanie podpór podczas ratowania życia osób po wypadkach samochodowych lub budowlanych to bardzo ważny aspekt pracy ratowników. Wysokiej jakości system OmniShore został zaprojektowany przez inżynierów z myślą o najtrudniejszych sytuacjach. To uniwersalny system podpór, który może być wykorzystany przy wszystkich rodzajach akcji ratunkowych. Składa się z sześciu różnych rozpornic, które można konfigurować w dowolny sposób zależnie od potrzeb. Konstrukcja stabilizująca może mieć długość nawet 5,2 metra. Wszystkie elementy można łatwo konfigurować na miejscu akcji ratunkowej.

Zalety nowoczesnego systemu OmniShore

Ratownicy mogą wykorzystywać system OmniShore od Holmatro w różnych sytuacjach – ratując ofiary wypadków drogowych, a także osoby uwięzione pod gruzami i w wyrobiskach. Zestaw składa się z modułowych rozpornic, których układ można dopasować w dowolny sposób do zaistniałej sytuacji. Do rozpornic można podłączyć niezbędne akcesoria. System zaprojektowano w taki sposób, żeby zapewniał maksymalny poziom bezpieczeństwa dla obsługujących go ekip ratowniczych. Konfiguracja zestawu nie sprawia żadnych problemów, a wszystkie dostępne możliwości są sprawdzone i bezpieczne dla użytkowników.

Wykorzystując system OmniShore można przeprowadzić nawet skomplikowaną akcję ratunkową, dysponując niewielkim zespołem. System jest kompaktowy i wygodny w użyciu, co pozwala na jego przewożenie w standardowym pojeździe pogotowia ratunkowego. Mnogość funkcji i opcji konfiguracji sprawia, że jego zastosowanie w ratownictwie jest niezwykle szerokie i ułatwia pracę ratowników. To inteligentne i wszechstronne rozwiązanie.