AKTUALNOŚCI

TARGI SAWO 24-26 IV 2018- Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

TARGI SAWO 2018

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w PoznaniuCzekamy na Państwa w pawilonie 3A, stoisko nr 52.

To największe wydarzenie wystawiennicze branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane raz na dwa lata. Przez trzy dni trwania targów wiodące przedsiębiorstwa z Polski oraz uznani europejscy producenci prezentować będą swoją najnowszą ofertę.

Nieodłączną częścią SAWO są prestiżowe konkursy: Grand Prix SAWO i Złoty Medal MTP oraz starannie dobrane konferencje, przygotowywane przez instytucje działające w polskim systemie ochrony pracy i media branżowe .

Targi są odwiedzane przez profesjonalistów z branży, w tym szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej oraz szerokie grono pracodawców.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Securex, Expopower i Greenpower. Ten blok targów pozwoli przegląd szerokiej oferty wystawców.

WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI